Надрукаваць гэтую старонку
Апублікавана ў Аўторак, 15 Снежань 2020 08:39

Вынікі рэйтынгу кафедр і прафесарска-выкладчыцкага складу

2020 год

 

Намінацыя «Доктар навук»:

1-е месца – Ануфрык Славамір Сцяпанавіч, прафесар кафедры тэарэтычнай фізікі і цеплатэхнікі, доктар фізіка-матэматычных навук, прафесар.

2-е месца – Аўчыннікаў Яўген Вітальевіч, дацэнт кафедры лагістыкі і метадаў кіравання, доктар тэхнічных навук, дацэнт.

3-е месца – Заводнік Ілля Барысавіч, прафесар кафедры біяхіміі, доктар біялагічных навук, прафесар.

Намінацыя «Кандыдат навук»:

1-е месца – Янчурэвіч Вольга Віктараўна, загадчык кафедры заалогіі і фізіялогіі чалавека і жывёл факультэта біялогіі і экалогіі, кандыдат біялагічных навук, дацэнт.

2-е месца – Крамлёва Вольга Яўгеньеўна, дацэнт кафедры экалогіі, кандыдат сельскагаспадарчых навук, дацэнт.

3-е месца – Юхневіч Галіна Генадзьеўна, загадчык кафедры экалогіі, кандыдат біялагічных навук, дацэнт.

Намінацыя «Выкладчык без вучонай ступені»:

1-е месца – Корнева Алена Станіславаўна, старшы выкладчык кафедры міжнароднага права юрыдычнага факультэта.

2-е месца – Калеснік Ірына Міхайлаўна, старшы выкладчык кафедры экалогіі факультэта біялогіі і экалогіі.

3-е месца – Габец Наталля Сяргееўна, старшы выкладчык кафедры міжнароднага права юрыдычнага факультэта.

Намінацыя «Малады навуковец»:

1-е месца – Лавыш Андрэй Валянцінавіч, дацэнт кафедры агульнай фізікі фізіка-тэхнічнага факультэта, кандыдат фізіка-матэматычных навук.

2-е месца – Кур'ян Мікалай Мікалаевіч, старшы выкладчык кафедры сучасных тэхналогій праграмавання факультэта матэматыкі і інфарматыкі.

3-е месца – Гаўрылік Аксана Мікалаеўна, дацэнт кафедры сацыялогіі і спецыяльных сацыялагічных дысцыплін, кандыдат сацыялагічных навук, дацэнт.

Намінацыя «Вучэбная дзейнасць»:

1-е месца – Кафедра сістэмнага праграмавання і камп'ютэрнай бяспекі факультэта матэматыкі і інфарматыкі; загадчык кафедры– Кадан Аляксандр Міхайлавіч, кандыдат тэхнічных навук, дацэнт.

2-е месца – Кафедра сучасных тэхналогій даўніверсітэцкай адукацыі, загадчык кафедры – Карлюкова Ірына Аляксандраўна, кандыдат фізіка-матэматычных навук, дацэнт.

3-е месца – Кафедра фундаментальнай і прыкладной матэматыкі; загадчык кафедры – Роўба Яўген Аляксеевіч, доктар фізіка-матэматычных навук, прафесар.

Намінацыя «Навукова-даследчая і інавацыйная дзейнасць»:

1-е месца – Кафедра агульнай фізікі фізіка-тэхнічнага факультэта; загадчык кафедры – Маскевіч Аляксандр Аляксандравіч, доктар фізіка-матэматычных навук, дацэнт.

2-е месца – Кафедра тэарэтычнай фізікі і цеплатэхнікі фізіка-тэхнічнага факультэта; загадчык кафедры – Іваноў Аляксей Юр'евіч, доктар фізіка-матэматычных навук, прафесар.

3-е месца – Кафедра экалогіі факультэта біялогіі і экалогіі; загадчык кафедры – Юхневіч Галіна Генадзьеўна, кандыдат біялагічных навук, дацэнт.

Намінацыя «Ідэалагічная і выхаваўчая, грамадская дзейнасць»:

1-е месца – Кафедра тэорыі і арганізацыі фізічнай падрыхтоўкі ваеннаслужачых ваеннага факультэта; начальнік кафедры – палкоўнк Гаўронік Уладзіслаў Іванавіч, кандыдат педагагічных навук, дацэнт.

2-е месца – Кафедра музычнага мастацтва факультэта мастацтваў і дызайну; загадчык кафедры – Бараноўская Таццяна Рыгораўна, кандыдат філасофскіх навук, дацэнт.

3-е месца – Кафедра спартыўных гульняў факультэта фізічнай культуры; загадчык кафедры – Бардзін Аляксандр Рэвакатавіч, кандыдат медыцынскіх навук, дацэнт.

Намінацыя «Інтэрнацыяналізацыя»:

1-е месца – Кафедра экалогіі факультэта біялогіі і экалогіі; загадчык кафедры – Юхневіч Галіна Генадзьеўна, кандыдат біялагічных навук, дацэнт.

2-е месца – Кафедра сучасных тэхналогій праграмавання факультэта матэматыкі і інфарматыкі; загадчык кафедры Рудзікава Лада Уладзімраўна, кандыдат фізіка-матэматычных навук, дацэнт.

3-е месца – Кафедра турызму і культурнай спадчыны факультэта гісторыі, камунікацыі і турызму; загадчык кафедры – Ляўшук Уладзімір Яўгеньевіч, кандыдат гістарычных навук.